Anasayfa / MANŞET / Janset Kılıçtaş Jewellery’nin “Colourful Yüzük” Koleksiyonu Renkli ve Doğal Taşlarıyla Göz Kamaştırıyor

Janset Kılıçtaş Jewellery’nin “Colourful Yüzük” Koleksiyonu Renkli ve Doğal Taşlarıyla Göz Kamaştırıyor

Janset Kılıçtaş Jewellery’nin “Colourful Yüzük” Koleksiyonu Renkli ve Doğal Taşlarıyla Göz Kamaştırıyor

Janset Kılıçtaş, kendi mücevher markası “Janset Kılıçtaş Jewellery” için  renkli ve doğal taşlarla tasarladığı  “Colourful Yüzükler” ile takılarınıza renk ve parlaklık geliyor!

Resim, heykel, mücevher tasarımı ve kişiye özel tasarımlar da üreten, heykeltıraş ve mücevher tasarımcısı Janset Kılıçtaş“Janset Kılıçtaş Jewellery” için doğal ve renkli taşları sanatla buluştururak tasarladığı “Colourful Yüzükler” ile parlayacaksınız.

Mine işliği ve doğal taş karbonlarından oluşan  “Colourful Yüzükler”,  yeşilin her tonu ve  lacivert renklerinin göz kamaştıran gücüyle tasarlandı. Özellikle yaz aylarında kombinleyebileceğiniz koleksiyon, renkleriyle size enerji verecek. Göz kamaştıran renklerinin yanı sıra modern çizgilere sahip yüzükleri gündüzden geceye kullanabileceksiniz.

Hakkında nilüfer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sevdiğinizin Hayatına KİP’le Keyif Katın!

Sevdiğinizin Hayatına KİP’le Keyif Katın!

Erkek modasındaki trendleri yansıtan ve KİP erkeğinin enerjik tarzına uyum sağlayacak hediye alternatifleri Sevgililer Günü’ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.