Anasayfa / MANŞET / Mert Aslan Presents The Rıtz-Carlton, Istanbul’da Moda Ve Cemiyet Hayatıyla Buluştu

Mert Aslan Presents The Rıtz-Carlton, Istanbul’da Moda Ve Cemiyet Hayatıyla Buluştu

Konsept dünya markaları ile tasarımcıları belli temalarla bir araya getiren Mert Aslan Presents, İstanbul’un eşsiz panoramik manzarasına sahip oteli The Ritz Carlton, Istanbul’da, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ve QNB First’in ana sponsorluğunda moda ve cemiyet hayatıyla buluştu. Etkileyici lokasyonu ve konfor sunan hizmet anlayışıyla The Ritz Carlton, Istanbul ziyaretçilerin beğenisini topladı.

Sadece giyim değil yaşam tarzına da dokunan stil anlayışı ile hayatın her anına hitap eden MERT ASLAN PRESENTS: Konsept Dünya etkinlikler serisi, seçkin ve modern bir restoran & bar konseptiyle The Ritz-Carlton, Istanbul çatısı altında yer alan The Roof’un görkemli terasındaki brunch’la başladı. The Roof’taki brunch’a Özlem Avcıoğlu, Nur Bilen Yavuzer, Bianca Somer, Yasemin Öğün, Meriç Küçük ve Pelin Kaya katıldı.

26-27 Mayıs tarihlerinde, WMF Türkiye, adL, Mehry Mu, The Ninon, Muse for All gibi markaların yer aldığı etkinliğe Ezgi Apa, Başak Balaban, Zeynep Madra, Aslı Behlil, Dicle İpek Öztaşkın, Güneş Mutlu, Jale Balcı gibi moda ve cemiyet hayatından önemli isimler katıldı.

Hakkında nilüfer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mama Luma Snow Moon Koleksiyonuyla kışa özel şıklık

Mama Luma Snow Moon Koleksiyonuyla Kışa Özel Şıklık Özel Baskılar, Yıldızlar Ve Tüylerin Uyumu Ön Planda

Lüks çocuk giyimin trend markası Mama Luma, kış mevsimine yönelik Snow Moon koleksiyonunda özel tasarımları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.