Anasayfa / MAGAZİN / MODA VE BESLENME TUTKUNLARI HARVEY NICHOLS’TA BULUŞTU!

MODA VE BESLENME TUTKUNLARI HARVEY NICHOLS’TA BULUŞTU!

Harvey Nichols, “sürdürülebilir moda ve beslenme” üzerine gerçekleşen sohbete ev sahipliği yaptı.

Moda ve iyi yaşamı birleştiren özel davete, iş, cemiyet ve sanat dünyasının tanınan isimlerinden Demet Sabancı Çetindoğan, Simge Telman, Işıl Reçber, Aysun Mamak, Sedef Baran, Nora – Talia Kalpakçıoğlu, Filiz Bulutçu, Nilüfer Bulut, İlkem Öztürk, Meltem Demir, Cansen Yeni, Sibel Kerimoğlu, Silvia Mağripli , Merih Turan, Zeynep Germen, Zafer Kozanoğlu ve Tülin Kartoz katılım gösterdi.

Etkinliğe, Vogue Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç, Dice Kayek markasının tasarımcılarından Ayşe Ege ve İyi Yaşam ve Beslenme Uzmanı Diyetisyen Dilara Koçak konuşmacı olarak katıldı.

Son dönemlerin en popüler konularından moda, beslenme ve sağlıklı yaşam Harvey Nichols’ta moda tutkunlarını bir araya getirdi.

Dünya çapında modaya yön veren Vogue Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç, Dice Kayek markasının tasarımcılarından Ayşe Ege ve İyi Yaşam ve Beslenme Uzmanı Diyetisyen Dilara Koçak, son dönemde hayatımızda önemli rol oynayan sürdürülebilir moda ve beslenme konusuna dikkat çekerek tavsiyelerde bulundu.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.