Anasayfa / FOTO GALERİ / MUHAFAZAKAR GİYİMDE 2016-2017 MODASI

MUHAFAZAKAR GİYİMDE 2016-2017 MODASI

Muhafazakâr giyim sitesi Modanisa‘nın öncülüğünde İstanbul Modest Fashion Week, muhafazakâr modanın devlerini bir araya getirdi.

Istanbul Modest Fashion Week, 13-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında, doğunun son, Asya’nın batıya açılan ilk noktası Haydarpaşa Garı’nda dünya modasının öncülerini bir araya getirdi. Dünyanın en popüler muhafazakar giyim sitesi Modanisa ana sponsorluğunda düzenlenen organizasyon, dünyaca ünlü tasarımcıları, büyük kitlelere etki eden moda fenomenlerini, kanaat önderlerini ve moda tutkunlarını buluşturdu.

Türkiye’deki ilk uluslararası muhafazakar moda etkinliği olan IMFW, dünyanın dört bir yanındaki muhafazakar moda tasarımcılarını birbirine yakınlaştırmak, büyük kitlelere hitap eden moda fenomenlerini aynı platformda buluşturmak ve Türk muhafazakar modasını dünyaya tanıtmak amacıyla organize edildi.

Istanbul Modest Fashion Week, sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Birleşik Arap Emirlikleri’nden Annah Hariri, Endonezya’dan Anniesa Hasbuan, Fransa’dan Gulshaan, Bahreyn’den Samair Murad Colllezione gibi dünyanın takip ettiği birçok ismin koleksiyonlarını moda severlerle buluşturdu.

Etkinliğin diğer önemli katılımcıları, modaya yön veren ünlü fenomen ve kanaat önderleri de dünya modasını konuşmak üzere İstanbul’daydı. İngiltere merkezli moda fenomeni Dino Tokio, birçok global markanın muhafazakar koleksiyonunun defilesinde yer alan ünlü model Mariah İdrissi, Kuveytli kanaat önderi Fatema Al Awadhi ve birçokları, tasarımcı ve marka direktörleriyle bir araya gelerek ‘Global çapta muhafakazar moda markası nasıl olunur?’ üzerine Istanbul Modest Fashion Week’te fikir alışverişi yaptı.

10.000’den fazla katılımcıyı ağırlayan organizasyon, Haydarpaşa Garı’nın etkileyici atmosferinde defileler, tasarımcı stantları, atölye çalışmaları ve konferanslarda moda severleri bir araya getirdi. Katılımcılar dünyaca ünlü isimleri yakından tanıma şansını elde ederken, moda endüstrisinin büyük oyuncuları için yepyeni pazarlara erişimin ilk adımları atılmış oldu.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ÇİÇEK AÇTI

Penti Çiçek Açtı! Penti, doğanın sanat eseri çiçekleri bu yaz da tasarımlarına taşıyor. Sezonun öne …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.