Anasayfa / MANŞET / NetWork, Sonbahar/Kış 2022 Erkek Koleksiyonu Şehirde Değişim Rüzgarı Estiriyor

NetWork, Sonbahar/Kış 2022 Erkek Koleksiyonu Şehirde Değişim Rüzgarı Estiriyor

NetWork Sonbahar Kış 2022 Erkek Koleksiyonu ilhamını değişimden alıyor. Yüksek tasarım gücü ile konforu şıklıkla harmanlayan koleksiyon;  alışılmışın dışında çizgileri ile görünümlerde değişimi hissettiriyor, güven ve dinamizmi ön plana çıkarıyor.

NetWork erkeğinin rahat, zahmetsiz ama zarif görünümünün altını çizen koleksiyon, kolay kombilenebilen parçaları ile gündüzü gece ile birleştiren sekiz ana temadan oluşuyor.

Smart Casual stillerin öne çıktığı Connected temasına; camel, bej, siyah ve taş renklerine aksan renk olarak turuncu, kiremit gibi sıcak renkler de eşlik ediyor.  Cesur ve özgür stiller yaratan koleksiyonda, farklı formları ile süet gömlekler ve dikkat çekici renklerde trikolar ön plana çıkıyor. Under Construction teması çabasız şıklığa dikkat çekiyor. Siyah, lacivert, gri ve petrol renklerinde ceketler, işlevsel detayları ile gardıroplarda yerini alıyor. Hayatın bir parçası haline gelen ev konforuna atıfta bulunan Cacoon temasında, bej tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı parçalara yumuşak dokulu trikolar eşlik ediyor. Doğadan aldığı ilham ile yola çıkan Renewable temasında ise toprak renkleri doğal taş görünümleri ile hayat buluyor. El işçiliğinin teknolojik yaklaşım ile buluştuğu kazak, palto ve ceketler koleksiyonun gözde parçaları arasında. 

Re-Move teması ile günlük stile yeni bir yorum katan NetWork, dinamik renklere eklenen grafik yansımalar ile hareket özgürlüğü sunuyor. Multi fonksiyonel styling anlayışına yeni soluk getiren smart denim parçalar Neo-Denim teması ile koleksiyonda ön plana çıkıyor. Hafif yıkamalı görünümleri ile denim ceketler, yeni formları ile kaban ve montlar indigo, siyah denim ve bej tonları ile mükemmel uyum sağlıyor. The Red String of Fate, kusursuz smokinlere bordo ve siyahın zarafetini taşıyor. Her sezon kendini yenileyen Ntech teması ise temposuna kolayca eşlik etmeye imkan sağlayan kullanışlı parçalar sunuyor.

Hakkında nilüfer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modern Stil, Şık Duruş

Modern Stil, Şık Duruş: Tommy Hilfiger

Abartıdan uzak, günümüzü yakalayan tasarım çizgisiyle dikkat çeken Tommy Hilfiger’ın yeni modeli, zarafetiyle göz alıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.