Anasayfa / GÜZELLİK / Saç Dökülmesini Önleyen, Saç Tellerini Onaran Güç Türkiye’de

Saç Dökülmesini Önleyen, Saç Tellerini Onaran Güç Türkiye’de

Saç Dökülmesini Önleyen, Saç Tellerini Onaran Güç Türkiye'de

Saç dökülmesine, saç köklerinin işlevini yitirmesine de neden olabilen bir hormon olan DHT (dihidrotestosteron) neden olur.

Forcapil Dökülme Karşıtı Şampuan

Yani saç dökülmesini durdurmak istiyorsanız, o DHT’yi bloke etmeli ve saç kütiküllerini sıkılaştırmalısınız. Yeni Forcapil Dökülme Karşıtı Şampuan (Anti Hair Loss)’un en önemli özelliği Lindera bitki özü ve Darı ile bu blokajı ve kütikül sıkılaşmasını kısa zamanda yapabiliyor olması.

30 yıllık saç deneyiminin gücü ile

Saç dökülmesi doğal bir olgu. Her gün yenilerine yer açmak için saçlarımızı kaybederiz. Bu saç dökülmesi dönemlere ve olaylara (mevsim değişiklikleri, stres, yorgunluk…) bağlı olarak az ya da çok önemli olabilir. Ek olarak, saçlarda aşırı düzleştirici kullanılması ya da sıkı sıkı toplanması nedeniyle saçlar zayıflayabilir ve cansızlaşabilir. 30 yılı aşkın bir süredir saç gücü ve sağlığı konusunda uzman olan Forcapil’in Dökülme Karşıtı Şampuanı’nı kullanmaya başladıktan 15 gün sonra güçlü bir şekilde verim almaya başlayabilirsiniz.

Son kullanıcı sonuçları; 

-Saç dökülmesini önlendi (Kullananların % 95’i doğruladı)

-Parlaklık üst düzeye çıktı. Yani saçı dış etkenlerden koruyan saç kütikülleri kısa zamanda sıkılaştı. (Kullanılanların % 100’ü doğruladı)

Arkopharma; Doğayı sağlığın hizmetine sunmak

Arkopharma, günlük rahatsızlıkların çoğunun doğal çözümlerle giderilebileceğini biliyor. 1980 yılında Alpes Maritimes’de şifalı bitkilere duyulan tutku sayesinde kurulan laboratuvarları, bitkilerin faydalarını olabildiğince çok insanla paylaşmayı amaçlıyor.

Markanın yolculuğu, 1980’lerin başında, fitoterapi meraklısı Doctor Max Rombi’nin kendisini tamamen tutkusuna; şifalı bitkilere adamaya karar vermesiyle başlıyor.

Çünkü marka başından beri doğanın olağanüstü bir zekaya sahip olduğuna ve bunun modern bilimle birleştirildiğinde daha da geliştirilebileceğine inanıyor. Farmasötik laboratuvarı ve yüzlerce araştırmacı, kuruluşundan bu yana bilimi, yaratıcılığı ve mükemmel güvenliği birleştirerek, bitkilerin zekasını sağlık için doğal çözümlere dönüştürüyor. Şimdi gelinen noktada Arkopharma, fitoterapide 40 yıllık uzmanlık, bitkisel takviyelerde Avrupa liderliği,

iş gücünün yüzde 9’u inovasyona ve Ar-Ge’ye adanmış 7 yan kuruluş ile 50’den fazla ülkede varlık gösteriyor.

Hakkında Moda Tava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Temiz İçerikli Cilt Bakım Markası Celenes By Sweden’dan Onarıcı Bakım Serisi: Sea Buckthorn

Temiz İçerikli Cilt Bakım Markası Celenes By Sweden’dan Onarıcı Bakım Serisi: Sea Buckthorn

İsveç’in endemik bitkilerini ve doğal termal sularını kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden’ın yüksek …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.