Anasayfa / MANŞET / Sonbahar 2022 Tommy Jeans Koleksiyonu East Coast Prep

Sonbahar 2022 Tommy Jeans Koleksiyonu East Coast Prep

Sonbahar 2022 Tommy Jeans koleksiyonu East Coast Prep, bu sezonun kreatif destinasyonu olan Brooklyn’den ve hareketli sanat ve gençlik kültüründen ilham alıyor. Klasik prep kodlarını modern bir objektiften bakarak yıkan koleksiyon yeni bir sokak giyimi anlayışı getiriyor.

Her iki cinsiyet için oversize ve bol siluetler görülürken kadınlara crop kesimli stiller de sunuluyor. Rugby T-shirt, harfli ceket, chino pantolon ve ince çizgili gömlek gibi her dönemin ikonik stillerini yeniden tanımlamaya devam ederken modern Amerikan tarzının anlamını da sezon için güncelliyoruz.

Marka renklerimiz kırmızı, beyaz ve lacivert ile açtığımız koleksiyona nötr tonlar, pop renkler ve beklenmedik siyah dokunuşlar ekliyoruz. Blok renk uygulamalarının yeni yolları olarak damalı desen ve monokrom stiller prep yaklaşımımızı ileriye taşıyor. Sonbahar sezonunun kahraman ürünü Alaska şişme ceket de bu koleksiyonda öne çıkıyor. 100% geri dönüştürülmüş denim ve hemp denim inovasyonlarımızla denimde sürdürülebilirliği ilerletmeye devam ediyoruz. Bu sezon özgün Amerikan sokak giyimini daha da geliştirmeye odaklanıyoruz. 

Hakkında nilüfer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mama Luma Snow Moon Koleksiyonuyla kışa özel şıklık

Mama Luma Snow Moon Koleksiyonuyla Kışa Özel Şıklık Özel Baskılar, Yıldızlar Ve Tüylerin Uyumu Ön Planda

Lüks çocuk giyimin trend markası Mama Luma, kış mevsimine yönelik Snow Moon koleksiyonunda özel tasarımları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.