Anasayfa / MEKAN / SPAGO YAZA MERHABA DEDİ

SPAGO YAZA MERHABA DEDİ

Spago by Wolfgang Puck ve Harvey Nichols, yazın gelişini Spago’da düzenlenen “Yaza Merhaba” partisiyle kutladı. Buket Taşdelen, Sibel Kerimoğlu, Gül Gölge Saygı gibi cemiyet hayatının önemli simalarının yanı sıra Ayşe Tolga, Jülide Ateş, Ceylan Atinç gibi pek çok ünlü ismin de katıldığı partide, misafirler Spago’nun eşsiz ve ödüllü terasında ağırlandı.

İki Michelin yıldızlı dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck’ın ikonik restoranı Spago ve dünyaca ünlü markaların en yeni koleksiyonlarını moda severlerle bir araya getiren Harvey Nichols,”Spago Yaza Merhaba” partisinde misafirlerini ağırladı. Buket Taşdelen, Sibel Kerimoğlu, Gül Gölge Saygı, Arzu Özal, Tuba Şimayli gibi cemiyet hayatının tanınmış simalarının yanı sıra Jülide Ateş, Ayşe Tolga, Ceylan Atinç, gibi pek çok ünlü ismin de katıldığı partide, misafirler Spago’nun eşsiz ve ödüllü terasında ağırlandı.

Üst üste 22 sene boyunca Oscar ödül törenlerinin resmi partilerini düzenleme başarısı gösteren Şef Wolfgang Puck’ın lezzetleriyle ağırlanan misafirler, ünlü DJ Tarık Koray tarafından hazırlanan muhteşem playlist’iyle gecenin keyfini çıkardı. Nişantaşı’ndaki St. Regis Istanbul’un terasında konumlanan Spago by Wolfgang Puck, hem öğle yemeklerinde hem de akşamları, yaz aylarının vazgeçilmez adreslerinden biri olmaya hazır. Öte yandan, stiliyle ikonlaşan kadınlara hitap eden markalar, trend öncüsü koleksiyonlar ve en hit parçaları sezon boyunca Harvey Nichols Kanyon ve Brandroom mağazalarında ve dünyanın önde gelen moda markalarının mono butiklerinde olacak.

 

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dilara Koçak’tan Starbucks Mutfak’a İki Yeni Lezzet

Dilara Koçak’tan Starbucks Mutfak’a İki Yeni Lezzet Starbucks, kahvedeki uzmanlığını mutfağa taşımaya devam ediyor. Starbucks …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.