Anasayfa / MANŞET / ZİRVEDE KARACA DEFİLESİ

ZİRVEDE KARACA DEFİLESİ

 100 yılı geride bırakan Karaca’nın, büyüme vizyonunu yöneticileriyle paylaşmak üzere mağaza yöneticileri ve iş ortaklarına yönelik düzenlediği Karaca Gelişim Zirvesi “Gelişmek için Birleşmek” mottosu ile gerçekleştirildi.

Zirvenin açılış konuşmasını yapan Karaca Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Güneş, 101 yıllık Karaca’nın geleceğine atılan emin ve kararlı adımları paylaşmak üzere bir araya geldiklerini vurguladı.
Karaca Genel Müdürü Cihat Özbekli 2016 yılından itibaren “Karaca olarak hedefimiz her zaman yüksek ürün, marka ve müşteri memnuniyetini optimum fiyat ile müşterilerimize sunmak oldu. Sektörde sıkça gördüğümüz düşük fiyat sloganları ile piyasada var olmaya hiçbir zaman çalışmadık, bundan sonra da marka duruşumuzu sürdürmeye devam edeceğiz”
Etkinlikte my.karaca Platformu’nun da duyurusunu yapan Özbekli, 1 Nisan 2018 itibariyle Karaca çalışanlarının kullanmaya başlayacağı platform, çalışanlara mobil üzerinden süreçleri ve perakende metriklerini takip edebilme imkanı sunacak. Aynı platform içinde yer alan “Skortkart” yöneticilere kendi performanslarını değerlendirme imkanı verirken, “Karaca Play” çalışanlara mobil üzerinden sürekli yeni içerikli eğitimler sunacak.

Karaca Girişim Zirvesi’nde müşterileri daha yakından tanımak ve takip etmek için ısı teknolojisinden yararlandıklarını aktaran Karaca Pazarlama Müdürü Özgür Saraç Karaca’nın kartsız sadakat programı “Karaca.club” hakkında da bilgi verdi.
Zirvede ayrıca Karaca İnsan Kaynakları Müdürü Uğur Aksoy, perakende sektöründeki başarının sırrının eğitimden geçtiğine dikkat çekerek, Karaca’nın bu alandaki yeni yatırımlarını konuklara aktardı.
Karaca Perakende Mağazacılık Grup Müdürü Azad Gün ise perakende ekosistemi üzerindeki değerlendirmeleri paylaştı.
Ünlü koreograf Asil Çağıl koreografisiyle yapılan defilede Sema Şimşek, Tuğçe Sarıkaya, Yasemin Yeniay, Marina Federenko, Metehan Sancaktar, Kaan Akıncı, Fırat Tepe, Emre Aydın, Taha Şahin, Emre Yıldırım podyuma çıktı.
Tropikal kaçış, Adrenalin gezisi,Lüks rota,outdoor yolculuk adlı dört ana temadan oluşan Karaca’nın Seyyah adlı 2018 yaz koleksiyonunda rahatlık ve şıklığın ön plandaydı.Seyahat eden yolcu ruhuna uyumlu bej,haki,doğal toprak tonları, uçuk pembe,sarı,turkuaz,deniz mavisi,kırmızı, beyaz,pembe,indigo,açık gri,gri melanj renklerden oluşan koleksiyonda ayrıca Karaca’nın business koleksiyonuna da yer verildi.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.