Anasayfa / MEKAN / GALAXIAS PERA’DA KESİNTİSİZ EĞLENCE

GALAXIAS PERA’DA KESİNTİSİZ EĞLENCE

Pera’da eğlencenin ve kaliteli müziğin yeni adresi Galaxias Pera, 12 ve 13 Mayıs akşamı düzenleyeceği büyük bir parti ile kapılarını açıyor. Açılış partisinde Avrupa’da elektronik müziğin en aranan isimlerinden David Mayer’i konuk edecek olan Galaxias Pera, İstanbul’un seçkin DJ’lerinden Evren Ulusoy, Meejay, Flick-U, Deca & Dence,Ali Efe Dinç ve Alican Aray’ın da performanslarına evsahipliği yapacak.

15:00’den 05:00’e kadar kesintisiz eğlence anlayışını benimseyen mekan, gündüzleri atıştırmalık ve içecek konsepti ile hizmet verirken, akşam 22:00 sularında ise ağırlıklı olarak elektronik altyapılı müzik çalan, sevilen ve takip edilen DJ’leri misafir eden bir eğlence kulübü haline gelecek.
Meşrutiyet Caddesi’nde daha önce de bir gece kulübü olarak hizmet veren mekan; yeni adı, yeni yüzü ve muazzam İstanbul manzaralı terası ile gece olduğu kadar gündüz de canlı. Haftada en az dört gün özel etkinlikler planlayan Galaxias Pera, İstanbul’u yaz boyunca eğlendirmeye hazır.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dilara Koçak’tan Starbucks Mutfak’a İki Yeni Lezzet

Dilara Koçak’tan Starbucks Mutfak’a İki Yeni Lezzet Starbucks, kahvedeki uzmanlığını mutfağa taşımaya devam ediyor. Starbucks …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.