Anasayfa / MEKAN / GENÇ TASARIMCILAR ZANAAT KÜLTÜRÜNDEN ESİNLENDİ

GENÇ TASARIMCILAR ZANAAT KÜLTÜRÜNDEN ESİNLENDİ

 Restoranlar, kafeler, tasarım ve sanat galerileriyle dolup taşan tarihi Akaretler Sıraevler’in merkezinde yer alan W İstanbul, birbirinden farklı, çağdaş ve minimalist tasarımların yer aldığı DAY Studio’ya ev sahipliği yapıyor.

Beşiktaş’ın otantik ve yerel dokusunu Nişantaşı’nın üst sınıf alışveriş olanaklarıyla birleştiren W İstanbul; evrensel tasarım anlayışını kültürel kimlikler ile birleştirip özgün ve fonksiyonel tasarımlar geliştiren, DAY Studio’ya ev sahipliği yapıyor.
Wallpaper, Handmade, Salone Del Mobile, Downtown Design Dubai, Istanbul Fashion Week gibi pek çok uluslararası sergide yer alan DAY Studio; Frette, Flormar, Hamm gibi yerel ve uluslararası firmalar ile işbirliği yapmanın yanı sıra kendi tasarladığı ürün ve koleksiyonları da W İstanbul’da sergiliyor.

Londra Design Week 2016 da ilk lansmanını yapan genç tasarımcılar Doğanberk Demir ve Yeşim Eröktem’in birlikte hayata geçirdikleri, mobilya, aydınlatma, ev aksesuarları ve tekstil tasarımlarının yanı sıra endüstriyel tasarım ve ambalaj tasarımı alanlarında çalışmaları olan DAY Studio, alt markası AVLU ile yerel üretim tekniklerine ve İstanbul’daki zengin zanaat kültürüne odaklanıyor.
700 DCC tarafından hayata geçirilen W ISTANBUL DESIGN POP UP STORE projesi her ay W İstanbul’da endüstriyel, moda, takı ve dekorasyon gibi farklı tasarım koleksiyonlarına ev sahipliği yapacak.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dilara Koçak’tan Starbucks Mutfak’a İki Yeni Lezzet

Dilara Koçak’tan Starbucks Mutfak’a İki Yeni Lezzet Starbucks, kahvedeki uzmanlığını mutfağa taşımaya devam ediyor. Starbucks …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.