Anasayfa / MEKAN / ZUMA ARTIK İSTİNYEPARK’TA

ZUMA ARTIK İSTİNYEPARK’TA

Zuma Restoran, misafirlerini İstinyePark’ta ağırlamaya başladı. Tüm Japon mutfağı sevenlerine açan Zuma, gecenin geç saatlerinde ise, İstanbul sosyal hayatının yeni ilgi çekici merkezi olarak şehrin ünlü simalarının leziz kokteyller eşliğinde DJ’in after-hour performansıyla eğlenirken görüldüğü en trend gece mekanı olmayı hedefliyor.

İstinyePark’ın markalar sokağında konumlanan yeni lokasyon, Zuma’nın uluslararası zincirine eklenecek son halka oldu. Başarılı şef Rainer Becker tarafından yaratılan Zuma, otantikliğiyle tanınan ama geleneksel olmayan modern Japon mutfağını, cesur tatlar eşliğinde en yüksek kalitede içeriklerle hazırlıyor.

Zuma’nın menüsü ise şöyle; tsubu-miso gake hinadori no oven taki (Sedir ağacı üzerinde pişirilmiş arpa miso tavuk), rib eye no daikon ponzu fumi (Sarımsak dilimleri ve wafu sos ile sunulan biftek), kinoko no kama meshi (Mantar ve Japon sebzeleri eşliğinde pirinç) ve suzuki no sashimi (Yuzu, trüf ve somon yumurtası ile levrek sashimi).

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dilara Koçak’tan Starbucks Mutfak’a İki Yeni Lezzet

Dilara Koçak’tan Starbucks Mutfak’a İki Yeni Lezzet Starbucks, kahvedeki uzmanlığını mutfağa taşımaya devam ediyor. Starbucks …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.