Anasayfa / MEKAN / İTALYA’NIN KUZEYİNDEN GÜNEYİNE LEZZET YOLCULUĞU

İTALYA’NIN KUZEYİNDEN GÜNEYİNE LEZZET YOLCULUĞU

 İtalya’nın kuzeyinden güneyine geleneksel lezzetleri menüsünde barından La Mia Luce, özgün tatlarıyla misafirlerini keyifli bir İtalya yolcuğuna çıkartıyor. Anadolu yakasının en iyi İtalyan restoranı La mia Luce, yeşil ile ahşabın hâkim olduğu, ferah ve özenle döşenmiş mekânıyla misafirlerine unutulmaz anların yaşanmasını sağlıyor.

İtalya’nın Kuzeyinden Güneyine Uzanan Bir Lezzet Serüveni İngiltere kraliçesi Margarita’nın Napoli ziyaretindeki keşfi ile ortaya çıkan ünlü İtalyan pizzası Margherita, taş fırında pişerek, özel hamuru, sosları ve fesleğen ile La Mia Luce’de lezzet tutkunlarının vazgeçilmez lezzeti oluyor. Kuzey İtalya’nın lezzetli et yemekleriyle ise misafirlerine keyifli bir yemek serüveni yaşatan La Mia Luce, Anadolu Yakasında lezzet severlerin buluşma noktası oluyor.
 İtalyan Hükümeti tarafından İstanbul’un en iyi İtalyan restoranı seçilerek, “Ospitalità Italiana” ödülü alan La Mia Luce, geleneksel yöntemlerle pişirilen menüsünü, ünlü İtalyan başlangıçları ve tatlılarıyla birleştirerek, iş yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel davetlerde samimi ortamıyla misafirlerine ev sahipliği yapıyor. Özel anların buluşma noktası haline gelen restoran, kalabalık ya da baş başa yenilen yemekleriyle, lezzet tutkunlarına keyifli bir Akdeniz esintisi hissettiriyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dilara Koçak’tan Starbucks Mutfak’a İki Yeni Lezzet

Dilara Koçak’tan Starbucks Mutfak’a İki Yeni Lezzet Starbucks, kahvedeki uzmanlığını mutfağa taşımaya devam ediyor. Starbucks …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.