Anasayfa / KÖŞE YAZILARI / MODADA 18. YÜZYIL FRANSIZ ROMANTİZMİ

MODADA 18. YÜZYIL FRANSIZ ROMANTİZMİ

PARIS, FRANCE – SEPTEMBER 28: (Look 26) A model poses at FENTY x PUMA by Rihanna at Hotel Salomon de Rothschild on September 28, 2016 in Paris, France. (Photo by Victor Boyko/Getty Images for Fenty x Puma)

Rihanna ve Global Spor Markası PUMA, FENTY PUMA by Rihanna İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu’nu moda camiasına tanıttı. 2017  yılının ilkbahar aylarında satışa çıkacak olan koleksiyon, 18. yüzyıl Fransız modası ve XVI. Louis döneminden esinlenerek bu tarzı sokak modasıyla buluşturuyor.

Hotel Saloman de Rothschild’de gerçekleşen defile, tüm dünyada TIDAL X: RIHANNA üzerinden canlı olarak yayınlandı. Sportif ve gizemli çizgileriyle tüm davetlileri ve hayranlarını büyüleyen FENTY PUMA by Rihanna İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu, moda dünyasının ezberlerini bozuyor.

Kreatif Direktör Rihanna “Koleksiyonu Paris’te tanıtmak mükemmel bir seçimdi, çünkü Fransa, Marie Antoinette ve Versailles Sarayı bana çok büyük ilham kaynağı oldu. Sportif tarzı saray modasıyla birleştirmek çok farklı bir deneyimdi, umarım sonuçları herkes beğenir. Ben de giymek için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Paris Moda Haftası’nın ruhuna uygun olarak, bu sezonun FENTY koleksiyonu, Fransız kültürünün romantizmini ve ihtişamını, zarif bir renk paleti, lüks materyaller, ince işleme ve pileler, dikkat çeken papyon ve kravatlarla yeniden yorumluyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

COPY PASTE MODASI

2017 yılı moda dünyası açısından oldukça sıradandı. Birçok genç modacı tanıdık, onlarca defileyi izledik, TV’de  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.