Anasayfa / MEKAN / YILBAŞI REZERVASYONLARI BAŞLADI

YILBAŞI REZERVASYONLARI BAŞLADI

 Akdeniz’in geleneksel tatlarını modern şehir ruhuyla bütünleştiren Capricorn, yılbaşı akşamında yeni menüsü ve geceye özel müzik performanslarıyla lezzete eğlence katıyor. İtalyan asıllı Şef Fabio Brambilla’nın imzasını taşıyan lezzetler akşamı unutulmaz kılarken; Cem Moreno Band ve DJ Hakkı Erenel’in performansları Boğaz’a farklı bir ritim kazandırıyor.

Yeni menüdeki soğuk başlangıçlardan “Palamut ve Somon Tartar”, “Fırınlanmış Balkabaklı Hamsi” ve “Ilık Ahtapot Salatası” gibi lezzetler ana yemek öncesinde iştah kabartıyor. Capricorn mutfağının farkını ortaya koyan paylaşımlık tabaklar ile de yılbaşı sofraları zenginleşiyor. “Karides ve Porçini Mantarlı Linguine”, “Paellla Camarones”, “Ağır Ateşte Pişmiş Fener Madalyon” ve “Badem Sütünde Deniz Levreği” özellikle kalabalık masaların favorisi olacak.
Akdeniz müziklerinden oluşan zengin repertuvarıyla Cem Moreno Band, yılbaşı gecesi Capricorn’da ambiyansa ritim kazandırmaya hazırlanırken; DJ Hakkı Erenel’in performansıyla gece eğlencesi ikiye katlanıyor.
Akdeniz mutfağının en iyi örneklerini sunan menüsü ve benzersiz müzikleriyle Capricorn, unutulmaz bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenleri Boğaz’a davet ediyor.

Rezervasyon koşulları ve bilgi için: (0212) 259 41 00-01
Salhane Sokak No:7 Ortaköy, 34347 Beşiktaş/İstanbul

Boğazın gözdesi Capricorn’da eşsiz bir yılbaşı gecesi!

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dilara Koçak’tan Starbucks Mutfak’a İki Yeni Lezzet

Dilara Koçak’tan Starbucks Mutfak’a İki Yeni Lezzet Starbucks, kahvedeki uzmanlığını mutfağa taşımaya devam ediyor. Starbucks …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.